logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosf ... więcej »

  Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

 • obr

  Szczególnie warte podkreślenia są profesjonalizm, odpowiedzialność oraz doświadczenie.... więcej »

  Sabina Salamon- Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej

 • obr

  Elastyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polec ... więcej »

  Alicja Chełstowska - Kierownik Produkcji

 • obr

  Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań ... więcej »

  Radek Puchalski - Key Account Manager

 • obr

  FunSail to solidny partner z miłą i fachową obsługą, a ponad to bardzo dobrym i sprawdzonym sprzętem. więcej »

  Michał Kozicki - Sales Director

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

Braszów Rumunia 6 dni skutery śnieżne, narty, parasailing

Mało jest miejsc w Europie takich jak Rumunia, gdzie znajdziemy piękne góry, po których swobodnie możemy jeździć na skuterach śnieżnych. Każdy kto poszukuje aktywnej zabawy znajdzie tu coś dla siebie. Trasy przygotowujemy zarówno dla początkujących w jeździe na skuterach śnieżnych, jak i dla osób, które potrzebują większych wrażeń i adrenaliny na skuterach. Dodatkowym plusem jest niezwykła gościnności i otwartość mieszkańców, dośc bliskie położenie od Polski, dogodne połączenia lotnicze.

 

Propozycja 6 dniowego wyjazdu:

Wyprawa na skuterach śnieżnych 2,5 dnia na skuterach + narty i parasailing

I dzień
Spotkamy się w godzinach porannych na lotnisku w Warszawie. Przelot do Bukaresztu (lot bezpośredni, czas lotu około 2 godzin). Po przylocie do Rumunii spotykamy się z naszym lokalnym przewodnikiem i udajemy się busem do Zarnesti. Czas podróży z lotniska do miejsca zakwaterowania w warunkach zimowych około 4 godzin.
W trakcie podróży robimy przystanek w Sinaia na lunch w lokalnej restauracji. Możliwość odwiedzenia Pałacu Peleş - dawnej rezydencji letniej królów Rumunii. Wieczorem zakwaterowanie w pensjonacie w górach i kolacja.

II dzień
Po śniadaniu odbywa się krótkie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i poruszania się skuterami śnieżnymi. Przygotujmy zapas sił bo tego dnia czeka na nas jazda na skuterach po lasach i górskich szczytach do wieczora (możliwość zabrania lunch boxów lub powrót do schroniska na obiad, po obiedzie dalsza część wyprawy). Czas naszej skuterowej wyprawy to około 6 godzin. Wieczorem regionalna, rumuńska kolacja, odpoczynek i nocleg w schronisku.

III dzień
Po śniadaniu zbiórka uczestników i wyjazd na wycieczkę skuterami śnieżnymi w wyższe partie gór. Nasza wyprawa będzie się odbywać na wysokości około 1600 m npm. Uczestnicy spędzą około 6 godzin za kierownicą skuterów śnieżnych. Mnóstwo śniegu i strzeliste szczyty to warunek konieczny tego dnia. W czasie wyprawy możliwość przerwy na lunch lub popołudniowa obiadokolacja z regionalnym jedzeniem i nalewkami. Nocleg.

skutery sniezne rumuniaIV dzień
Po śniadaniu wyjazd mikrobusem do Bran. Zwiedzanie słynnego zamku Bran, znanego jako Zamek Drakuli. Po odwiedzinach u księcia Drakuli dalsza podróż do Poiana Brasov, największego ośrodka narciarskiego w Rumunii. Po drodze zatrzymujemy się na wizytę w mieście Brasov. Miasto zostało opisane w 1235 pod nazwą Corona. Łacińskie słowo oznaczające "korona", nazwa nadana przez niemieckich kolonistów. Tutaj można odwiedzić największy kościół w tej części Europy, zbudowany w XIV wieku i pierwszą rumuńską szkołę. Wieczorem kolacja i nocleg w Poiana Brasov w hotelu 3-4*.

V dzień
Po śniadaniu program zimowy (do wyboru): narciarstwo, snowboard, parasailing (w tandemie z trenerem). W miejscowości Poiana Brasov jest zlokalizowanych wiele wyciągów narciarskich. Znajdą tu coś dla siebie zarówno początkujący miłośnicy nart i deski, jak i bardziej zaawansowani.
Popołudniu możliwość dodatkowej jazdy na skuterach śnieżnych (3 godziny). Obiad w miłej restauracji rumuńskiej nazwie "Coliba Haiducilor ". Nocleg.

VI dzień
Po smacznym śniadaniu wyjazd do Bukaresztu, po drodze postój w Predeal, najwyższy ośrodek narciarski w Rumunii. Krótka i kończąca cały wyjazd wycieczka na skuterach śnieżnych po górach Baiului. Z miejscowości Azuga dalsza część powrotu busem na lotnisko w Bukareszcie. Wylot późnym popołudniem.


Oferujemy:
- zakwaterowanie (pensjonaty/hotele)
- wyżywienie zgodnie z programem
- wynajem skuterów śnieżnych (paliwo, kaski, rękawice, ubrania zimowe w razie potrzeby, opiekę instruktora)
- wejście do zamku Bran
- możlwość wynajmu sprzętu narciarsko-snowboardowego
- skipasy
- wynajem busa + zakwaterowanie i wyżywienie kierowcy
- opiekę lokalnego i polskiego przewodnika


Oferta kierowana jest do grup minimum 5 osobowych, firm organizujących wyjazdy dla partnerów biznesowych, wyjazdy integracyjne, motywacyjne dla pracowników. Latem organizujemy wypady w rumuńskie Karpaty na quadach, wyprawy samochodami terenowymi, wycieczki pojazdami UTV buggy.


Lokalizacja:

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • PKP Cargo
 • Epson
 • Frito Lay
 • Deutsche Bank
 • Allegro

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY