logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

 • obr

  Firma FunSail wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podc ... więcej »

  Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

 • obr

  Wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone, a my z całą pewnością skorzystamy jeszcze z usług firmy. ... więcej »

  Bernard Maciąg - Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód

 • obr

  Pozytywna opinia naszych koleżanek i kolegów, ich zadowolenie jest miarą naszej wysokiej oceny dla jakości tej wypraw ... więcej »

  Ludwik Majorczyk - Dyrektor Generalny

 • obr

  Elastyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polec ... więcej »

  Alicja Chełstowska - Kierownik Produkcji

 • obr

  Polecamy usługi FunSail wszystkim firmom, które potrzebują rzetelnego i pofesjonalnego partnera do organizacji imprez ... więcej »

  Katarzyna Borkowska-Wiśniewska - Dyrektor Działu ds. Korporacyjnych

Psie zaprzęgi - imprezy dla firm

Psie zaprzęgi to niesamowita atrakcja podczas imprez dla firm. Na życzenie klienta łączymy psie zaprzęgi i wyprawy na skuterach śnieżnych. Imprezy na skuterach połączone z psim zaprzęgiem to doskonały sposób na integrację zimową. Organizujemy wyprawy skuterami snieznymi, eventy dla firm, wyprawy dla grup zorganizowanych i wycieczki rodzinne, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, urodziny.

Atrakcje zimowe na imprezy firmowe w górach

Niebieskie oczy, mroźna Syberia, psy Północy- takie i inne skojarzenia w głowach mijanych przechodniów budzi widok spacerującego lub biegajacego Husky. Uwielbiany za piękny wygląd, niezależny charakter, inteligencję i zapał. To wszystko czyni z Husky miłego towarzysza i zdolnego do dużego wysiłku pracownika.

Pierwotny pies był przede wszystkim myśliwym. Dzięki gęstej sierści (wzbogaconej o dodatkową warstwę puchu, chroniącego przed wiatrem i mrozem), krótkim uszom (mającym zapobiec szybkiej utracie ciepłoty ciała), oraz twardym poduszkom łap idealnie znosił klimat Alaski.

 

Dawniej psie zaprzęgi wykorzystywane były głównie do przewozu ludzi i wyposażenia na trasach syberyjskich i arktycznych. Był to niezawodny środek lokomocji ze względu na znaczną odporność tych psów na surowe warunki klimatyczne, małe wymagania co do pielęgnacji oraz duże zdyscyplinowanie.

Obecnie psie zaprzęgi wykorzystywane są w sporcie i rekreacji. Siberian Husky to pies przyjaciel dla ludzi aktywnych, którzy lubią uprawiać sporty zimowe. Obecnie popularne są nastepujące dyscypliny sportów zaprzęgowych:     

 

Canicross 

Dyscyplina polegająca na bieganiu z psem przypiętym do boku właściciela za pomocą uprzęży i specjalnej liny z amortyzatorem. Idealny sport dla chcących zrekompensować sobie niedostatek ruchu oraz  utrzymać się w dobrej kondycji fizycznej. Dla osób preferujących bieganie z czworonogiem, proponujemy dłuższe wycieczki terenowe.

 

Bikejorgin

Dyscyplina ta rozgrywana jest na dystansach sprinterskich, w której jeden lub dwa psy ciągną rower połączony z nimi liną z amortyzatorem. Z racji osiągania dość dużych prędkości (na zjazdach nawet do 60 km/h ), sport ten zaliczany jest do ekstremalnych. Organizujemy wyprawy po trudnych terenach obfitujących w nieregularne ukształtowanie. Dzięki temu gwarantujemy przypływ dużej dawki adrenaliny oraz pozytywnych emocji.

Odmianą tego sportu jest dyscyplina o nazwie Scooter. Różnica polega na tym, że zamiast roweru stosuje się hulajnogę. W zaprzęgu jest jeden lub dwa psy.

 

Skijorgin

To sport, w którym pies lub kilka psów ciągnie narciarza. Dyscyplina ta uznawana jest obecnie za najbardziej dynamicznie rozwijającą się wśród sportów zimowych. Można ją uprawiać rekreacyjnie lub w ramach profesjonalnego sportu. Narciarze i psy ścigają się w kilku kategoriach: sprint, wyścig długodystansowy i wyścig leśny.

Przede wszystkim jest to jednak świetna zabawa dla ludzi i psów, które z reguły uwielbiają intensywny wysiłek i bieganie do utraty tchu. Gwarantujemy świetną zabawę łączącą w sobie jazdę na nartach oraz obcowanie z czworonogami.

 

Pulka

Są to niewielkie płaskie saneczki zaopatrzone w dwa dyszle  połączone z przodu kabłąkiem. Między dyszlami biegnie jeden, dwa lub trzy psy ciągnące pulkę. Za psami można jechać na nartach, bądź biec. Liczba psów zależy od ich wielkości i siły, od ciężaru ciągniętego pojazdu, od długości trasy i ukształtowania terenu. Psie zaprzęgi potrafią osiagnąć prędkość od 30 do 50 km/h.

Istnieje także szereg innych konkurencji, w których może uczestniczyć jeden Husky.

Dla firm proponujemy różnego rodzaju imprezy integracyjne z udziałem psich zaprzęgów. Zapraszamy do udziału w licznych konkurencjach, zabawach oraz wyścigach. Dla amatorów białego szaleństwa, oprócz psich zaprzęgów proponujemy mniej lub bardziej ekstremalne wyprawy na skuterach śnieżnych. Na życzenie klienta łączymy wycieczki na skuterach z psimi zaprzęgami. Zależy nam na tym, aby wyprawy te łączyły w sobie wiele atrakcji. Program dopasowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta, gwarantując przy tym świetną zabawę.

 

Działamy samodzielnie bądż na zasadzie współpracy z większymi firmami typu team-bulding jako jedna ze stacji w większych projektach.

Zajęcia odbywają się bez względu na pogodę, także bez śniegu (sanie zamieniamy na wózek).

Proponujemy krótkie przejażdżki oraz dłuższe wyprawy (także etap nocny).

 

W programie podstawowym posiadamy:

 

 • swojenie się z psami, poznanie informacji na temat psów zaprzęgowych, nauka ubierania szelek i przygotowania zaprzęgu do jazdy
 • przejażdżki psim zaprzęgiem po wyznaczonej trasie
 • samodzielne kierowaniem zaprzęgiem po wyznaczonej trasie
 • jazdę na czas
 • konkurencję ciągnięcia sanek (wózka) przez zawodników na czas
 • zabawę z psami itp

Ilość zaprzęgów zależna jest od wielkości grupy.

Działamy na terenie całego kraju.


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • veracomp
 • NC+
 • BABIK Transport i spedycja
 • Idea TFI
 • Maspex

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY