logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone, a my z całą pewnością skorzystamy jeszcze z usług firmy. ... więcej »

  Bernard Maciąg - Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód

 • obr

  Wszyscy pracownicy firmy są zawsze zaangażowani w prowadzony projekt, chętnie i wyczerpująco odpowiadają na zadawane ... więcej »

  Daniel Przyborowski - Businnes Unit Manager HP Advanced

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

 • obr

  Elastyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polec ... więcej »

  Alicja Chełstowska - Kierownik Produkcji

 • obr

  Gratulujemy oryginalnych pomysłów, dobrej organizacji i obsługi imprezy oraz fachowej opieki zespołu FunSail zwłaszcz ... więcej »

  Adam Pieńkowski - Senior Marketing Director

 • obr

  Instruktorzy oraz obsługa wykazali się dużym zaangażowaniem, kreatywnością i elastycznością oraz tworzyli miłą atmosf ... więcej »

  Artur Kornaś - Kierownik Działu Technicznego

Skitury na Słowacji

Ski-touring określany jest jako turystyka górska, która łączy narciarstwo zjazdowe z elementami narciarstwa biegowego oraz pokonywaniem wzniesień. Narty i wiązania ski tourowe przystosowane są i do marszu po płaskim terenie i do zajazdów. Dodatkowo dzięki wyposażeniu w "foki" czyli specjalne pasy z materiału przyklejane do spodu nart możemy wspinać się na wzniesienia, a narty nie będa sie cofać. 

 


Dla wszystkich, którzy lubią aktywne spędzanie czasu, proponujemy wycieczki skiturowe, wyprawy na rakietach śnieżnych lub krótkie wyprawy na nartach biegówych.

W Tatrach Wysokich polecamy okolice Strbskego Plesa oraz Starego Smokovca. Wjeżdżając koleją szynowo-linową na Hrebienok mamy możliwość udania się na kilka fascynujących tras skiturowych, z których najbardziej wymagająca to Hrebienok - Skalnate Pleso. Skitoury zyskują coraz większą liczbę miłośników, dając przyjemność uprawiania turystyki, wspinaczki, zjazdu. Warto skorzystać z miejscowych przewodników, bo samodzielne wyprawy dostępne są tylko dla wprawnych i doświadczonych turystów dysponujących pełnym ekwipunkiem.

 

 

Dla tych, którzy wolą narty biegowe warto wybrać się do Strbskego Plesa. W okolicy wytyczono ponad 17 kilometrów tras biegowych. Z miejscowości można też wyruszyć w góry. Jedną z najpiękniejszych jest wyprawa do Popradzkiego Stawu. Zawsze warto wybierać sie w góry z przewodnikiem, który jest przeszkolony z zakresu zagrożenia lawinowego.

 

 

SKITOURING W TATRACH SŁOWACKICH - Przełęcz Waga

Skitouring w Słowackim Tatrzańskim Parku Narodowym na Przełęcz Waga. To szeroka przełęcz w głównej grani Tatr na terenie Słowacji. Przełęcz położona jest na wysokości 2337 m npm pomiędzy Rysami a Ciężkim Szczytem na masywie Wysokiej. Miejsce sprawdza się idealnie dla osób rozpoczynających jazdę w wysokogórskim terenie, uczących się orientacji w zimowych warunkach. Trasy nie są trudne, ale wymagające dobrej kondycji fizycznej. Jest to trasa typowo górska, nie można zatem liczyć na specjalnie przygotowane szloaki. Warto wybrać się jednakże w te rejony ze względu na piękne widoki i ciekawy teren. Sprzęt nie konieczny trzeba mieć własny. Zapewnimy odpowiednio dobrany sprzęt w atrakcyjnej cenie. 

 

 


Lokalizacja:


Lokalizacja:

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • DNB Nord
 • PKP Cargo
 • mbank
 • ABC Data
 • Allegro

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY