logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

  • obr

    Wysoki poziom usług, atrakcyjność cenowa oraz profesjonalna obsługa to czynniki, które pozwalają nam polecić FunSail ... więcej »

    Tomasz Borowski - Prezes Zarządu

  • obr

    Wszyscy pracownicy firmy są zawsze zaangażowani w prowadzony projekt, chętnie i wyczerpująco odpowiadają na zadawane ... więcej »

    Daniel Przyborowski - Businnes Unit Manager HP Advanced

  • obr

    Polecamy usługi FunSail wszystkim firmom, które potrzebują rzetelnego i pofesjonalnego partnera do organizacji imprez ... więcej »

    Katarzyna Borkowska-Wiśniewska - Dyrektor Działu ds. Korporacyjnych

  • obr

    Pozytywna opinia naszych koleżanek i kolegów, ich zadowolenie jest miarą naszej wysokiej oceny dla jakości tej wypraw ... więcej »

    Ludwik Majorczyk - Dyrektor Generalny

  • obr

    Ze względu na konkurencyjność cenową, kompleksowość usług, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta jak i jak ... więcej »

    Joanna Izdebska - Specjalista ds. Marketingu

  • obr

    Organizatorzy byli bardzo elastyczni, otwarci i cały czas zarażali nas świetnym poczuciem humoru i pozytywną energią. ... więcej »

    Hubert Jasiński - Dyrektor Techniczny

Skitury - wyprawy z przewodnikiem Zakopane

Wyprawy na skiturach w Tatrach. U nas wypożyczalnia nart i najpiękniejsze dziewicze trasy Tatr. Skituring w Zakopane. Gwarantujemy najlepszy sprzęt ski turowy, przewodnik ski turingu - instruktor skiturów, transport, ubezpieczenia, sprzęt lawinowy i pełne przeszkolenie. Górskie wycieczki narciarskie z dala od przygotowanych tras, wyciągów i całej cywilizacji. 

 

Skituring to powrót do korzeni narciarstwa, możliwość przebywania w cudownej górskiej scenerii, szansa na niezapomniane zjazdy i jeden z lepszych sposobów poruszania się po górach zimą. Ski touring staje się znów bardzo modny. Pozwala uprawiać turystykę górską nie tylko latem, ale także zimą. Narty ułatwiają wchodzenie pod górę i szybki zjazd na dół w razie potrzeby. 

 

Zapraszamy grupy zaorganizowane na wycieczki z przewodnikiem. W Tatrach znajduje się bardzo wiele tras dostępnych dla osób o różnym stopniu zaawansowania. W Polsce popularna jest trasa przez przełęcze Tatr Wysokich i Zachodnich. Ski touring nie jest uważany za sport ekstremalny, mogą go uprawiać nawet rodzice z dziećmi. 

 

Ski tury wyprawy szkolenia

 

PROPOZYCJE  WYJAZDÓW  W  TATRY

 

TATRY Gęsia Szyja (1489 m)

Czas ok. 4 godzin. Wycieczkę ski-tourową na ten szczyt najlepiej odbyć w okresie, gdy jest dużo świeżego puchu. Przy dobrej pogodzie z Gęsiej Szyi widać fantastyczną panoramę Tatr Wysokich. Ze szczytu ciekawy zjazd dość szeroką przecinką na Rusinową Polanę, a następnie dalej drogą leśną i szlakiem na Wierch Poroniec.

 

TATRY Jarząbczy Wierch (2137 m) 

Czas do 8 godzin.
Polecam na wiosnę. Z Jarząbczego Wierchu zjeżdża się granią, a następnie przez Czubik i Trzydniowiański Wierch dociera na polanę Trzydniówka lub do Jarząbczej. Długa grań, szereg trudniejszych technicznie miejsc i zjazd o przewyższeniu ok. 1100 m, a na Polanie Chochołowskiej łany krokusów. Najdogodniejszą bazą na tę wyprawę jest schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej.

 

TATRY Zawrat i Kozi Wierch (2159 m) / (2291 m)

Czas 10 godzin

Wejście na nartach z Hali Gąsienicowej na Zawrat, potem zjazd do Doliny Pięciu Stawów Polskich, a następnie jeszcze jedno długie podejście na szczyt Koziego Wierchu i zjazd Szerokim Żlebem do Doliny Pięci Stawów, gdzie czeka odpoczynek w schronisku.

 

TATRY Kiry – Ciemniak – Mało-łączniak – Kopa Kondracka – Hala Kondratowa – Kuźnice

Czas ok. 6 godzin.

Start z Kir zielonym szlakiem, później czarnym na Polanę Zahradziska. Tam odbijamy na szlak czerwony i pniemy się na Ciemniak. Następnie granią bez ściągania fok przez Krzesanicę i Małołączniak kierujemy się w stronę Kopy Kondrackiej. Przy dobrej pogodzie widać Tatry Niskie, Beskidy, Gorce i Tatry Wysokie. Z Kopy Kondrackiej zjeżdżamy ku Hali Kondratowej. Tam krótki odpoczynek w schronisku i zjazd do Kuźnic.

 

Z Kuźnic:

Podejście na Halę Gąsienicową przez Skupniów Upłaz oraz dalej do Czarnego Stawu Gąsienicowego. Osobliwy widok  na otoczenie Doliny Gąsienicowej; Żółtą Turnie, Granaty, Kościelec. Powrót nartostradą przez Herbik i Nosalową Przełęcz do Kuźnic lub dodatkowo podejście na Nosal i powrót trasą narciarską.

Przez Kalatówki Dolinę Kondratową, Łopatę, przełęcz Pod Kopą Kondracką na Kopę Kondracką, zjazd Długim Żlebem trawers do Doliny Goryczkowej i zjazd do Kuźnic.

Przez Halę Kondratową, Kopę Kondracką, Czerwone Wierchy, Chudą Przełączkę, Dolinę Tomanową, Dolinę Kościeliską.

 

Z Kasprowego Wierchu:

Trawers granią główną na zachód: Czuba Goryczkowa, Przełęcz pod Kopą Kondracką, Kopa Kondracka, zjazd Długim Żlebem, Dolina Kondratowa, szlak narciarski do Kuźnic.

Przez Zawrat do Doliny Pięciu Stawów Polskich (Karb, Czarny Staw Gąsienicowy, Zmarzły Staw,  Zawrat)

Z Doliny Chochołowskiej (w oparciu o Schronisko na Polanie Chochołowskiej):

Na Grześ, Rakoń, Wołowiec, zjazd do Doliny Wyżniej Chochołowskiej, powrót na Siwą Polanę.

Siwa Polana, Kulawiec, Trzydniowiański Wierch, Czubik, zjazd do Doliny Jarząbczej powrót na Siwą Polane.

 

TATRY WYSOKIE SŁOWACKIE

Dolina Staroleśna

Podejście ze Starego Smokowca lub też z Hrebienoka (wyjazd kolejką) piękną i długą doliną Staroleśną do Zbójnickiej Chaty z możliwością zjazdu Zawracikiem Rówienkowym (Maly Zavrat). Powrót doliną.

Trawers między dolinami: Mała Studena Dolina/Staroleśna.

Podejście z Hrebienoka (Siodełka) Małą Studeną Doliną przez przełęcz Czerwoną Ławkę, zjazd do doliny Staroleśnej. Dalej przez Strzeleckie Pola do Zbójnickiej Chaty. Powrót doliną, jazda terenowa.

 

 

PODCZAS NASZYCH WYJAZDÓW SKI TUROWYCH POZNASZ:

- jak odpowiednio dobierać, przygotowywać i stosować sprzęt skiturowy,

- jak bezpiecznie przygotować, zaplanować i przeprowadzić wycieczkę skiturową,

- jakie stosować techniki aby skutecznie podchodzić na nartach w terenie górskim i wysokogórskim,

- zasady i techniki zjazdów na nartach poza trasami; zjazdy w lesie, zjazdy w głębokim śniegu,

- jak posługiwać się czekanem i rakami,

- techniki bezpiecznego poruszania się w terenie zagrożonym lawinami,

- zasady zachowania się po zejściu lawiny, techniki poszukiwań zasypanych,

- zasady orientacji i znajdywania drogi w terenie górskim (mapa, kompas, altimetr, GPS),

- zasady i techniki przetrwania w terenie górskim - sprzęt, ubiór, improwizowane i zaplanowane biwaki,

- niezwykle atrakcyjne widokowo trasy o różnych stopniach trudności.

 

 

 
 
TATRY Gęsia Szyja (1489 m)
Czas ok. 4 godz.Wycieczkę ski-tourową na ten szczyt najlepiej odbyć w okresie, gdy jest dużo świeżego puchu. Przy dobrej pogodzie z Gęsiej Szyi widać fantastyczną panoramę Tatr Wysokich. Ze szczytu ciekawy zjazd dość szeroką przecinką na Rusinową Polanę, a następnie dalej drogą leśną i szlakiem na Wierch Poroniec.
 
TATRY Jarząbczy Wierch (2137 m) 
Czas do 8 godz.Polecam na wiosnę. Z Jarząbczego Wierchu zjeżdża się granią, a następnie przez Czubik i Trzydniowiański Wierch dociera na polanę Trzydniówka lub do Jarząbczej. Dlaczego ten szlak? Długa grań, szereg trudniejszych technicznie miejsc i sześciokilometro- wy zjazd o przewyższeniu ok. 1100 m, a na Polanie Chochołowskiej łany krokusów – czegóż chcieć więcej? Najdogodniejszą bazą na tę wyprawę jest schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej.
 
TATRY Zawrat i Kozi Wierch (2159 m)    (2291 m)
Czas 10 godz.
Wejście na nartach z Hali Gąsienicowej na Zawrat, potem zjazd do Doliny Pięciu Stawów Polskich, a następnie jeszcze jedno długie podejście na szczyt Koziego Wierchu i zjazd Szerokim Żlebem do „piątki”. A na koniec? Herbata lub piwo w schronisku w Pięciu Stawach. Najlepszy termin to koniec kwietnia albo początek maja. W Tatrach zalegają wtedy najlepsze śniegi – słynne tatrzańskie firny – gwarantują znakomitą jazdę, a wysokie słońce – brąz opaleniznę.
 
BESKID ŻYWIECKI Złatna–Trzy Kopce–Pilsko i powrót
Czas ok. 6 godz.Start ze Złatnej Huty czarnym szlakiem do polany pod Halą Rysianka. Tam czerwonym szlakiem w stronę Trzech Kopców i dalej Palenicy, Muńczolika. Stamtąd widać panoramę gór słowackich i polskich Beskidów. Na Hali Cebulowej niebieskim szlakiem kierujemy się przez Kopiec na szczyt Pilska. Z niego zjazd nartostradą na Halę Miziową do schroniska PTTK. Powrót z Hali Mizowej bezpośrednio do czerwonego szlaku.
 
TATRY -Kiry–Ciemniak–Mało-łączniak–Kopa Kondracka 
–Hala Kondratowa–Kuźnice
Czas ok. 6 godz.Start z Kir zielonym szlakiem, później czarnym na Polanę Zahradziska. Tam odbijamy na szlak czerwony i pniemy się na Ciemniak. Następnie granią bez ściągania fok przez Krzesanicę i Małołączniak kierujemy się w stronę Kopy Kondrackiej. Przy dobrej pogodzie widać Tatry Niskie, Beskidy, Gorce i Tatry Wysokie. Z Kopy Kondrackiej zjeżdżamy ku Hali Kondratowej. Tam krótki odpoczynek w schronisku i zjazd do Kuźnic
 
 
 
TATRY Gęsia Szyja (1489 m)
Czas ok. 4 godz.Wycieczkę ski-tourową na ten szczyt najlepiej odbyć w okresie, gdy jest dużo świeżego puchu. Przy dobrej pogodzie z Gęsiej Szyi widać fantastyczną panoramę Tatr Wysokich. Ze szczytu ciekawy zjazd dość szeroką przecinką na Rusinową Polanę, a następnie dalej drogą leśną i szlakiem na Wierch Poroniec.
 
TATRY Jarząbczy Wierch (2137 m) 
Czas do 8 godz.Polecam na wiosnę. Z Jarząbczego Wierchu zjeżdża się granią, a następnie przez Czubik i Trzydniowiański Wierch dociera na polanę Trzydniówka lub do Jarząbczej. Dlaczego ten szlak? Długa grań, szereg trudniejszych technicznie miejsc i sześciokilometro- wy zjazd o przewyższeniu ok. 1100 m, a na Polanie Chochołowskiej łany krokusów – czegóż chcieć więcej? Najdogodniejszą bazą na tę wyprawę jest schronisko PTTK na Polanie Chochołowskiej.
 
TATRY Zawrat i Kozi Wierch (2159 m)    (2291 m)
Czas 10 godz.
Wejście na nartach z Hali Gąsienicowej na Zawrat, potem zjazd do Doliny Pięciu Stawów Polskich, a następnie jeszcze jedno długie podejście na szczyt Koziego Wierchu i zjazd Szerokim Żlebem do „piątki”. A na koniec? Herbata lub piwo w schronisku w Pięciu Stawach. Najlepszy termin to koniec kwietnia albo początek maja. W Tatrach zalegają wtedy najlepsze śniegi – słynne tatrzańskie firny – gwarantują znakomitą jazdę, a wysokie słońce – brąz opaleniznę.
 
BESKID ŻYWIECKI Złatna–Trzy Kopce–Pilsko i powrót
Czas ok. 6 godz.Start ze Złatnej Huty czarnym szlakiem do polany pod Halą Rysianka. Tam czerwonym szlakiem w stronę Trzech Kopców i dalej Palenicy, Muńczolika. Stamtąd widać panoramę gór słowackich i polskich Beskidów. Na Hali Cebulowej niebieskim szlakiem kierujemy się przez Kopiec na szczyt Pilska. Z niego zjazd nartostradą na Halę Miziową do schroniska PTTK. Powrót z Hali Mizowej bezpośrednio do czerwonego szlaku.
 
TATRY -Kiry–Ciemniak–Mało-łączniak–Kopa Kondracka 
–Hala Kondratowa–Kuźnice
Czas ok. 6 godz.Start z Kir zielonym szlakiem, później czarnym na Polanę Zahradziska. Tam odbijamy na szlak czerwony i pniemy się na Ciemniak. Następnie granią bez ściągania fok przez Krzesanicę i Małołączniak kierujemy się w stronę Kopy Kondrackiej. Przy dobrej pogodzie widać Tatry Niskie, Beskidy, Gorce i Tatry Wysokie. Z Kopy Kondrackiej zjeżdżamy ku Hali Kondratowej. Tam krótki odpoczynek w schronisku i zjazd do Kuźnic
 
 

Lokalizacja: Zakopane, Białka Tatrz.,

Filmy

Więcej

Zaufali nam

  • Strabag
  • Media Markt
  • Lubella
  • Comtegra
  • kubus

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

  • Skutery Arctic Cat

    Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

  • Skutery górskie HRC

    Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

  • Quady Arctic Cat

    Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

  • Pontony Snow Rafting

    Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

  • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

    Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

  • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

    Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

  • Samochody terenowe Land Rover

    Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY