logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Polecamy FunSail każdej firmie chcącej zorganizować wyjazd integracyjny, który rzeczywiście połączy pracowników oraz ... więcej »

  Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

 • obr

  Firma od pierwszego kontaktu wykazała się rzetelnością i zindywidualizowanym podejściem podążając za naszymi potrzeba ... więcej »

  Agnieszka Romowicz

 • obr

  Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z firmą FunSail jako organizatorem wyjazdów turystki aktywnej. więcej »

  Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

 • obr

  Z satysfakcją możemy polecić Funsail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym s ... więcej »

  Mariusz Babik - Prezes Zarządu

 • obr

  Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań ... więcej »

  Radek Puchalski - Key Account Manager

 • obr

  Ze względu na konkurencyjność cenową, kompleksowość usług, elastyczność i indywidualne podejście do Klienta jak i jak ... więcej »

  Joanna Izdebska - Specjalista ds. Marketingu

Skutery śnieżne - Muntele Mic Rumunia

ZIMOWE RUMUŃSKI KARPATY 
 

Zimowe wyprawy w dzikie, rumuńskie Karpaty dostarczą każdemu uczestnikowi wiele wrażeń i adrenaliny. Organizujemy wyjazdy dla grup na skutery śnieżne i heliski w rejon Muntele Mic w Rumunii.  Zdecydowanie największą atrakcję tych rejonów stanowią przepiękne góry. Wyprawa skuterami śnieżnymi wiedzie przez pasma Karpat, zalesione wzgórza, liczne podjazdy. Szlaki górskie nie są zatłoczone przez turystów, a mieszkańcy regionu wyjątkowo sympatyczni i życzliwi. 

Rumuńskie Karpaty polecamy szczególnie tym, którzy mają już doświadczenie w prowadzeniu skuterów śnieżnych i czekają na mocnejsze wrażenia. Świetnie sprawdzą się także jako oferta zagranicznego wyjazdu firmowego.


Rumunia to dla większości z nas kraj nieznany choć w miarę blisko położony. Przepiękne góry przez połowę roku przyciągające turystów Europy począwszy od turystyki rowerowej, poprzez enduro, quady, auta terenowe, a zimą skutery śnieżne. Mili ludzie, zaprzyjaźnione hotele i przez kilka miesięcy zaśnieżone góry sprawiają, że chętnie wracamy w tamte rejony na kolejne wyprawy.


 

KOMPLEKS MUNTELE MIC

Kompleks Turystyczny Muntele Mic położony jest w Górach Tarcului w Karpatach Południowych. Najwyższym punktem tych gór jest szczyt Tarcu- 2190 m n.p.m. W rejonie tego pasma, można wyodrębnić cztery potężne masywy, trzy z nich: Tarcu, Baicu i Bloju tworzą jedno potężne pasmo, natomiast czwarty- Muntele Mic odcięty jest od pozostałych głęboką doliną. Kompleks a zarazem stację narciarską usytuowano w masywie Muntele Mic, u stóp najwyższego szczytu tego pasma o tej samej nazwie i wysokości 1802 m n.p.m.

 

Podczas naszych wypraw zawsze z grupą obecnych jest 2 instruktorów. Sugerowane grupy 10 osobowe. Przy większych grupach organizujemy skutery śnieżne w połaczeniu z innymi atrakcjami. 

 

 

PROGRAM:


I dzień
Spotykamy się w godzinach porannych w Warszawie. W zależności od ustalonego transportu wyjeżdzamy busem lub samochodami terenowymi do Rumunii. Istnieje możliwość połączenia lotniczego Warszawa- Timiszoara z przesiadką w Monachium (czas podróży około 6- 7 godzin). Do ośrodka Muntele Mic docieramy późno w nocy. Na trasie zatrzymujemy się na obiad i kolację. Kwaterujemy się w pensjonacie i nabieramy sił na kolejne dni pełne emocji.

II dzień
Po smacznym śniadaniu krótkie zapoznanie ze sprzętem i szkolenie z jazdy w terenie skuterami śnieżnymi, pokonywanie trawersów, zjazdów i podjazdów, jazda po lesie. Tego dnia czeka na nas około 6 godzin jazdy bardzo widokowymi trasami. Popołudniu obiadokolacja z nalewką rumuńską i nocleg.

III dzień
Kolejny dzień na wyprawę skuterami śnieżnymi po górach. W czasie naszej wycieczki zrobimy sobie postój na ognisko w dolinie. Czas jazdy na skuterach śnieżnych około 5- 6 godzin. Po wyczerpującym dniu obiadokolacja i wspólna integracja.

IV dzień
Po śniadaniu czeka na nas nie lada atrakcja w postaci lotu widokowego helikopterem. Dla doświadczonych narciarzy możliwość organizacji zjazdów. Po powrocie do ośrodka obiadokolacja i nocleg.

V dzień
Zakończenie pobytu w Rumunii. Po śniadaniu wyjazd/wylot do Warszawy (przesiadka w Monachium). W czasie podróży do Polski zatrzymujemy się na obiad i kolację. Planowany czas podróży busem około 16 godzin.


Co organizujemy?

- zakwaterowanie + wyżywienie HB
- wynajem skuterów + transport skuterów + paliwo + opieka instruktorów + kaski
- przygotowanie i prowadzenie wyprawy
- wynajem helikoptera z licencjonowanym przewodnikiem
- ubezpieczenie NW i KL
- przeloty lotnicze + transfery

 

* Możliwość wyjazdu do Rumunii busem lub samochodami terenowymi, ewentualnie spotkanie na miejscu. 


Lokalizacja:


Lokalizacja:

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • TVN
 • Bre bank
 • DBM
 • Strabag
 • kubus

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY