logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Wysoki poziom usług, atrakcyjność cenowa oraz profesjonalna obsługa to czynniki, które pozwalają nam polecić FunSail ... więcej »

  Tomasz Borowski - Prezes Zarządu

 • obr

  Na uwagę zasługuje elastyczność podczas przygotowań, otwartość i łatwy kontakt z pracownikami FunSail. Doceniająć zaa ... więcej »

  Piotr Kukowski - Prezes Zarządu

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

 • obr

  Elastyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polec ... więcej »

  Alicja Chełstowska - Kierownik Produkcji

 • obr

  W imieniu firmy CB S.A oraz klientów naszej firmy, którzy uczestniczyli w wyprawie off-road 4x4 na Ukrainę, chciałbym ... więcej »

  Patrycja Gralla - Kierownik Działu Marketingu i Zakupów

 • obr

  Biuro FunSail perfekcyjnie wywiązało się z przygotowania i realizacji programu naszego pobytu. Przedstawiciele biura ... więcej »

  Łukasz Purzycki - Dyrektor Departamentu Marketingu

Snowrafting ! Snowtubing - nowość !

Zimowe Atrakcje na imprezy firmowe

Extremalne zjazdy po specjalnie przygotowanym torze w pontonie ??? TAK !!! Już teraz przygotuj się do zwiększonej dawki adrenaliny i przyspieszonego tętna. Zjazdy na pontonach to niezapomniane i bezwzględnie bezpieczne przeżycie. Zapraszamy na snowrafting firmy i osoby indywidualne. Organizujemy imprezy firmowe, integracyjne, wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, imprezy urodzinowe.

SNOWRAFTING - idealny sport dla tych fanów białego puchu, którzy są już znudzeni jazdą na nartach czy snowboardzie. Snowrafting jest ciekawą odmianą dla miłośników saneczkarstwa. Różnica polega bowiem na tym, iż ze stoku zjeżdżamy przy pomocy pontonu. Frajda polega na tym, iż sterowanie pontonem jest niezwykle trudne, dlatego wszyscy uczestnicy mają wpływ na ostateczny tor jazdy. Cała zabawa dostarcza niesamowitych wrażeń i jest związana ze sporą dozą adrenaliny.

Wyprawy na skuterach śnieżnych w połączeniu z atrakcjami snowrafting, snowtubing, icekarting. Chcesz zapewnić swoim pracownikom ciekawy wyjazd integracyjny? Zapraszamy na zimowe wyprawy połączone ze sporą dawką adrenaliny! Przygotowujemy indywidualne oferty uwzględniając wszelkie uwagi i pomysły klientów.

 

 

NOWOŚĆ!!!

 

 

SNOWTUBING jest dość nową dyscypliną na polskim rynku eventowym, to świetna rozrywka nie tylko na wycieczkach szkolnych, ale także na imprezach firmowych. Nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności, a zapewnia wiele radości i niezapomnianych wrażeń.


Snowtubing polega na ślizganiu się po śniegu lub lodzie na przystosowanych do tego typu szaleństw kole lub dmuchanym bananie, które są ciągnięte przez skuter śnieżny lub quad. Podobną atrakcją jest snowrafting - zjazdy po stoku w kilkuosobowym pontonie.

 

 

 

Organizujemy imprezy dla grup zorganizowanych od kilku do kilkuset osób.
Snowrafting i snowtubing to wesoła zimowa przygoda poza wyprawami na skuterach śnieznych. Z myślą o naszych klientach łączymy tego typu zabawy również z wyprawami skuterami śnieżnymi, kuligiem, wyjazdami narciarskimi. Zapewniamy sprzęt, doświadczoną kadrę, ciepłą odzież ochronną.

Na życzenie naszych klientów zapewniamy noclegi w wybranej lokalizacji, wieczorne imprezy tematyczne, bankiety.

 

Najczęściej wybierane lokalizacje:
 

 • Piwniczna
 • Wierchomla
 • Krynica Górska
 • Tylicz
 • Białka Tatrzańska
 • Zakopane
 • Wisła
 • Istebna
 • Arłamów skutery śnieżne
 • Szczyrk  - wypożyczalnia skuterów w Szczyrku

Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • Grupa Żywiec
 • MAPEI
 • Cloudware
 • Orlen
 • Strabag

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY