logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Na uwagę zasługuje elastyczność podczas przygotowań, otwartość i łatwy kontakt z pracownikami FunSail. Doceniająć zaa ... więcej »

  Piotr Kukowski - Prezes Zarządu

 • obr

  Firma FunSail wykazała się dużą elastycznością i otwartością na nasze potrzeby zarówno w fazie przygotowań jak i podc ... więcej »

  Robert Wąsowski - Kierownik Działu Obsługi Posprzedażnej

 • obr

  Firma FunSail dostarczyła nam wielu niezapomnianych wrażeń. Nasza wyprawa została wzorcowo przygotowana pod względem ... więcej »

  Marcin Frątczak

 • obr

  Wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone, a my z całą pewnością skorzystamy jeszcze z usług firmy. ... więcej »

  Bernard Maciąg - Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód

 • obr

  Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań ... więcej »

  Radek Puchalski - Key Account Manager

 • obr

  Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z firmą FunSail jako organizatorem wyjazdów turystki aktywnej. więcej »

  Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

Zimowa Olimpiada

Zapraszamy na Olimpiade Zimową, organizowaną przez nasza firmę na specjalnie wyznaczonym terenie przystosowanym do takiego typu imprez. Całe igrzyska odbywają się pod sztandarem flagi olimpijskiej, która pozwala wczuć się w rolę niesamowitego sportowca który przybywa, by walczyć o olimpijskie złoto. Doskonała integracja zimowa i zabawa na śniegu.

 

Zimowa olimpiada i integracja na skuterach śnieżnych

 

Aby wziąć udział w olimpiadzie nie trzeba świetnie jeździć na nartach, łyżwach czy snowboardzie. Program zawodów obejmuje konkurencje dla wszystkich amatorów zabaw na śniegu.


W olimpiadzie można brać udział drużynowo lub indywidualnie - całość w wesołej atmosferze oraz duchu fair-play. Na każdym ze stanowisk pod okiem wykwalifikowanego instruktora pełniącego rolę sędziego, zmagacie się ze swoimi kolegami z pracy lub też rywalizujecie z innym oddziałem.


Na początek proponujemy otwarcie olimpiady (uczestnicy prezentują przygotowane przez siebie flagi), następnie konkurecje olimpijskie, a na zakończenie wręczenie medali i nagród.
 

Firmowa Olimpiada jest wspaniałym sposobem na sprawdzenie pracowników, ich nastawienia na sukces oraz zdolności do poświęceń. Po wszystkich zmaganiach i trudach jakie włożą w to zawodnicy, następuje podsumowanie wyników. Konferansjer ogłasza wyniki i przystępuje do wręczania nagród. Na trzystopniowe podium stojące na tle flagi olimpijskiej, zapraszane są najlepsze drużyny, następuje wręczenie medali przy charakterystycznej oprawie muzycznej. Po tak wspaniałej zabawie, miło jest powiesić złoty medal lub postawić puchar w widocznym miejscu w biurze. Patrząc na to wyróżnienie po pewnym czasie, można sobie przypomnieć jak doskonale bawiliśmy się na firmowych igrzyskach.

 

 

Wszystkie z konkurencji dobierane są do indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

PRZYKŁADOWE KONKURENCJE:

- curling
- snowrafting
- minihokej
- rakiety śnieżne
- sztafeta saneczkowa
- zjazd slalomowy na jabłuszkach lub sankach
- zjazd na dętkach
- strzelanie do celu śnieżkami
- wyścigi pingwinów (slalom w płetwach i goglach)
- wyścigi na nartach wieloosobowych
- rzeźbienie w śniegu
- konkurs budowania igloo
- mini biathlon (jazda na nartach biegowych i strzelanie z wiatrówek)
- zimowy tor przeszkód
- ściana wspinaczkowa

 

Curling - dyscyplina o długiej tradycji, polega na przesuwaniu specjalnych kamieni po lodzie w taki sposób, aby znalazły sie jak najbliżej koła - domu. W zawodach jednocześnie bierze udział dwie drużyny. Zawodnicy staraja się wybić z domu kamienie przeciwników i ustawić tam swoje.
 

Snowrafting - idealny sport dla tych fanów białego puchu, którzy są już znudzeni jazdą na nartach czy snowboardzie. Owa dyscyplina jest ciekawą odmianą dla miłośników saneczkarstwa. Różnica polega bowiem na tym, iż ze stoku zjeżdżamy przy pomocy pontonu. Frajda polega na tym, iż sterowanie pontonem jest niezwykle trudne, dlatego wszyscy uczestnicy mają wpływ na ostateczny tor jazdy. Cała zabawa dostarcza niesamowitych wrażeń i jest związana ze sporą dozą adrenaliny.

 

Slalom gigant- slalom między tyczkami na jabłuszkach

 

Mini biathlon- zawodnicy ścigają się na nartach do punktów strzeleckich gdzie każdy oddaje trzy strzały i biegnie do następnego punktu
 

Strzelnica łuk- zawodnicy oddają po trzy strzały do słomianych tarcz
 

Zjazd na dętkach- zawodnicy mają do pokonania tor na dużych dmuchanych dętkach
 

Rakiety śnieżne- uczestnicy przypinają swoje buty do rakiet i ścigają się na wyznaczonym torze
 

Budowa igloo- zawodnicy wyposażeni zostają w sprzęt do budowy (łopaty oraz specjalną formę) liczy się jak najszybsze wybudowanie igloo z minimum 30 bloków śniegu
 

Impreza wieczorna 

 

Doskonałym zwieńczeniem emocjonującego dnia, będzie impreza wieczorna na której pokażemy fotki i filmy z całego dnia zmagań. Dodatkowo dla każdego z uczestników możemy przygotować płyty dvd z całego dnia w formie pamiątki z tej imprezy.

 

 

DODATKOWE ATRAKCJE - SKUTERY ŚNIEŻNE

Organizujemy eventy zimowe dla firm, wyprawy skuterami dla grup zorganizowanych, wyprawy indywidualne, wycieczki skuterami dla rodzin. Nasze skutery sniezne to doskonałej jakości sprzęt spełniający wymogi nawet wymagajacego klienta. Wyprawy skuterami pod okiem doświadczonego instruktora to pewność dobrej zabawy i bezpieczeństwa.

SnowCat zaprasza na wyprawy kilkugodzinne, wycieczki całodniowe, wyprawy skuterami weekendowe i kilkudniowe.

 

Dostepność: Kraków / Gdów, Zakopane, Szczyrk, Krynica, Białka Tatrzańska, Wisła, Istebna, Wierchomla, Baligród, Ustrzyki, Zawoja i okolice ... napisz, zadzwoń i dowiedz sie gdzie jeszcze dojedziemy !!! :)


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • Comarch
 • Bre bank
 • Legrand
 • McDonald
 • POLD-PLAST

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY