logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Szczególnie warte podkreślenia są profesjonalizm, odpowiedzialność oraz doświadczenie.... więcej »

  Sabina Salamon- Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej

 • obr

  Z satysfakcją możemy polecić Funsail jako partnera elastycznego, rzetelnego, z fachową kadrą instruktorską i dobrym s ... więcej »

  Mariusz Babik - Prezes Zarządu

 • obr

  Wszystko zostało perfekcyjnie przygotowane i przeprowadzone, a my z całą pewnością skorzystamy jeszcze z usług firmy. ... więcej »

  Bernard Maciąg - Dyrektor Departamentu Likwidacji Szkód

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

 • obr

  Biuro FunSail perfekcyjnie wywiązało się z przygotowania i realizacji programu naszego pobytu. Przedstawiciele biura ... więcej »

  Łukasz Purzycki - Dyrektor Departamentu Marketingu

 • obr

  Elastyczność, wieloletnie doświadczenie, kreatywność i zindywidualizowane podejście do klienta pozwalają nam na polec ... więcej »

  Alicja Chełstowska - Kierownik Produkcji

Zimowy golf - intergacja i zabawa na śniegu

Snow golf - grałeś w golfa na śniegu ? Super zabawa. Ciekawa forma zabawy na imprezy firmowe, szczególnie polecamy przy dużych grupach jako dodatek do skuterów śnieżnych.

 

Imprezy integracyjne to często połączenie kilku ciekawych zabaw, w których uczestnicy mogą wykazać się swoimi umiejętnościami, a ponadto zgrać z grupą, lepiej poznać, zmotywować.
 

Golf to tradycyjny sport, kojarzony z wytwornością i sztywnymi zasadami. Proponujemy jednak większą dawkę swobody – off golf w wersji zimowej. Gramy takimi samymi piłeczkami i kijami, z tą różnicą, że w każdym terenie i nawet na śniegu.
 

Początek imprezy to krótka rozgrzewka i trening. Jako element team buildingu uczestnicy sami wykazują się pomysłowością ustalając zasady rozgrywki. Plusem gry w off-golfa jest nieprzewidywalność. Piłeczkę można bardzo łatwo zgubić i wówczas dodatkową zabawą jest jej poszukiwanie np.: na śniegu.
 

Podczas imprez integracyjnych możemy przeprowadzić konkursy indywidualne i zespołowe. Najlepszych nagradzamy! Osoby, które po raz pierwszy będą miały do czynienia z golfem podszkolimy pod okiem instruktorów.

 

Zimowy golf to tylko jedna z propozycji zabaw na śniegu. Oferujemy zawody łucznicze, zawody w jeździe na sankach wieloosobowych, jabłuszkach, rozgrywki hokeja na śniegu, curling, wyprawy na rakietach śnieżnych lub nartach biegowych i wiele innych.

Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się natomiast wyprawy na skuterach śnieżnych, icekarting i snowtubing. Skutery śnieżne to prawdziwa przygoda, spora dawka adrenaliny. Organizujemy wycieczki na skuterach kilkugodzinne i kilkudniowe, a także włączamy skutery śnieżne jako dodatek do zimowych zajęć team buildingowych.

 

Imprezy w plenerze możemy połączyć ponadto z wspólnym biesiadowaniem przy ognisku, grillu lub w karczmie z regionalnym jedzeniem.

 

Znajdziesz nas głównie w Krynicy Zdrój, Piwnicznej, Tyliczu, Istebnej, Wiśle, Zakopanem oraz Kazimierzu Dolnym, ale dojedziemy także do Ciebie! Prosimy tylko o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Zimowe atrakcje, integracja, przygoda w gorach atrakcje zimowe


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • Comtegra
 • Oracle
 • Strabag
 • Comarch
 • Legrand

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY