logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  FunSail to solidny partner z miłą i fachową obsługą, a ponad to bardzo dobrym i sprawdzonym sprzętem. więcej »

  Michał Kozicki - Sales Director

 • obr

  Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń, a poszczególne punkty programu zostały wykonane z najwyższą ... więcej »

  Marek Chrobak - Prezes Oddziału Rzeszów

 • obr

  Z pełnym przekonaniem polecam współpracę z firmą FunSail jako organizatorem wyjazdów turystki aktywnej. więcej »

  Marta Gajowniczek - Specjalista ds. marketingu i promocji

 • obr

  Pomysły, oprawa, liczne atrakcje, doskonale wybrane trasy, dopieszczone detale to pozycje, które zasługują na pochwał ... więcej »

  Patryk Brzozowski - Incentive & Sport Events Manager

 • obr

  Polecamy FunSail każdej firmie chcącej zorganizować wyjazd integracyjny, który rzeczywiście połączy pracowników oraz ... więcej »

  Erwin Karczmarczuk - Dyrektor Zarządzający

 • obr

  Szczególnie warte podkreślenia są profesjonalizm, odpowiedzialność oraz doświadczenie.... więcej »

  Sabina Salamon- Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej

Ski Tour - Wyprawy zagraniczne Alpy Austria i Tyrol

Skitouring to wykorzystywanie nart do wędrówek po górskich szczytach, szlakach turystycznych, nartostradach. Przejście wymarzoną trasą na nartach wyposażonych w “foki” zajmuje niekiedy pół dnia. Najlepiej idzie się z dala od zatłoczonych stoków i popularnych punktów widokowych. 

 

Zapraszamy na skitour w Tyrolu
 

Na skiturach udajemy się na samotne szlaki i szczyty górskie, cieszymy się ciszą i spokojem a na koniec, zjeżdżamy w odległe doliny – to jest narciarski raj na ziemi.

Skitury to najbardziej pierwotna postać jazdy na nartach. Na nartach skiturowch wędrujemy po dziewiczych, spokojnych i dostojnych górach. Następnie jadąc w dół zbocza możemy czerpać absolutną radość, wyczarowując własny ślad w głębokim śniegu.

 

Skitour w leżącym w Tyrolu Ischgl to idealne miejsca dla każdego kto kocha góry oraz dla osób, które mają dość tłocznych tras narciarskich, ruchliwych kolejek i chciałyby poczuć alpejską zimę z innej strony, z dala od turystycznego gwaru. 

W masywie Alp Centralnych znajduje się aż 74 punkty o wysokości około 3000 metrów. Ich masywy skalne w Tyrolu, Voralbergu i Gryzonii należą do najbardziej widowiskowych w Alpach. Sezon na wyprawy skitourowe trwa od listopada do maja.

 

 

WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM WOKÓŁ ISCHGL
 

Na każdego kto chciałby poznać przepiękny alpejski krajobraz, a nie korzystać z tras zjazdowych może wybrać się na wycieczkę z przewodnikiem, a po długim marszu rozgościć się w komfortowych górskich schroniskach. 

Podczas wypraw w wysokie góry, a szczególnie dla osób początkujących lub chcących poznać techniki wspinania się na skały zawsze obecny powinien być przewodnik górski. Przy organizacji wyjazdów skiturowych w Alpy korzystamy wyłącznie z zaufanych i doświadczonych regionalnych przewodników, którzy znają najlepiej swoje góry. Gwarantuje to bezpieczeństwo oraz fachową poradę, a także dopasowanie trasy do możliwości uczestników.  

 

Przewodnik zadba także o odpowiedni sprzęt lawinowy, aby wyprawa okazała się jak najbardziej przyjemna i dająca poczucie bezpieczeństwa. 

Gwarantujemy transport, sprzęt ski tourowy, ubezpieczenia i hotele. 

 

 

TRASY SKI-TOUROWE W EUROPIE

 

AUSTRIA Dobratsch (2166 m)

Odkąd zawieszono działanie wyciągów, góra stała się mekką dla fanów ski-tourów. Początek trasy to położony na wysokości 900 m Heiligengeist. Można też podjechać samochodem na parking Rosstrattenparkplatz (1750 m) i stamtąd przebyć ok. 400 m na szczyt. Rozciąga się z niego wspaniały widok na masyw Karawanki i graniczące z Karyntią Włochy.

 

AUSTRIA Sankt Anton am Arlberg

Jeden z najciekawszych ski-tourowo regionów Austrii położony na granicy Tyrolu i Vorarlbergu, na przełęczy Arlberg. Początkujący mogą spróbować swoich sił zjazdem z Maroi do doliny Verwalltal. Jest to prosty wariant bez podejścia z grani Albona w miejscowości Stuben. Długość trasy 7,2 km, różnica wysokości wynosi 1050 m.

 

AUSTRIA Wildspitze (3768 m)

Dzięki możliwości skorzystania z wyciągów drogę na najwyższy szczyt Tyrolu można pokonać za dnia. Technicznie podejście jest średnio wymagające. Po osiągnięciu wierzchołka ski-tourowców czeka fantastyczny zjazd lodowcem Taschachferner 2000 m w dół, aż do parkingu przy stacji gondoli. Klasyczny początek trasy to wioska Vent w dolinie Ötztal.

 

SZWAJCARIA Dolina Safiental

Dobre miejsce dla stawiających pierwsze kroki ski-tourowe. Przemarsz romantyczną doliną i wspinanie się na niewielkie wzniesienia (ok. 1000 m) będzie dobrą zaprawą przed wyzwaniami w wyższych górach. Noclegi w schroniskach i klimatycznych pensjonatach. W miejscowości Kaltbrunn można wynająć przewodnika.

 

SZWAJCARIA Zermatt

Centrum zimowej turystyki, alpinizmu, wspinaczki lodowej, a także baza wypadowa dla narciarzy ski-tourowych. Warto wybrać się na trasy z panoramą na Matterhorn i masyw Monte Rosa. Możliwe wejścia i zjazdy z Breithorn (4165 m), Furggsattell (3365 m) i Castor (4176 m) oraz lodowcami Grenz, Zwillings.

 

WŁOCHY – POŁUDNIOWY TYROL Alta Pusteria

Trasę zaczyna się w Val Campo di Dentro Valley, następnie wspina się na Cima Piatta Bassa (2581 m). Zawodowcy mogą się pokusić o wejście na szczyt Cima Piatta Alta Mountain (2905 m; ok. 1 godz. z Cima Piatta Bassa). Do pokonania jest odpowiednio ponad 1200 i ponad 1500 m przewyższeń.


Lokalizacja:

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • Makro
 • PKP Cargo
 • Oracle
 • Siemens
 • McDonald

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY