logo
Wyprawy na skuterach

Wyprawy na skuterach śnieżnych dla osób indywidualnych, rodzin oraz organizacja imprez firmowych

Wypożyczalnia skuterów i...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych, wynajem ratraków, wypożyczalnia zimowych pojazdów gąsiennicowych

Ski Touring

Ski tour - wypozyczalnia nart skitourowych, szkolenia i wyprawy zimowe z przewodnikiem po górach.

Wyprawy zagraniczne

Skutery śnieżne - wyjazdy zimowe Szwecja, Finlandia, Norwegia, Ukraina, Rumunia, Syberia

Zimowe imprezy

Zimowe propozycje na imprezy firmowe, team building i zimowy incentive dla Twoich klientów.

Samochody na lodzie

Adrenalina, prędkość, niesamowita zabawa i 100% bezpieczństwa już w Polsce... jazda na kolcach po lodzie...Specjalnie przystosowane karty lodowe !

Pojazdy gąsiennicowe !

Ratraki i zimowe pojazdy gąsiennicowe ! Nowość w Polsce !!

Polecane wyprawy

Snow Extra to 6 godzinna wyprawa na skuterach śnieżnych po malowniczych trasach, z instruktorami.

Zobacz nasze referencje. Zmotywujemy Twój zespół. Przeżyjecie z nami przygodę, która na długo zostanie zapamietana. W ...

Wyprawa skuterami snieżnymi. Podczas wyprawy 2-dniowej pokonamy trasę ok 80-130 km. Teren bardzo urozmaicony - od pię ...

Wypożyczalnia skuterów śnieżnych dla dzieci, dorosłych. W ofercie wypożyczalnia wynajem skuterów turystycznych, sport ...

Jazda w dziewiczym śniegu, zero cywilizacji, piekne widoki i niezapomniana przygoda.Wyprawy skuterami śnieżnymi w Rum ...

Sezon od: 01.11 do 31.03
Lokalizacja:

Imprezy dla firm. Organizacja imprez na skuterach śnieżnych dla grup zorganizowanych na terenie całego kraju. Nasza w ...

Wyprawa na skuterach śnieżnych po najpiękniejszych trasach Polskich gór. Wycieczki na skuterach rozpoczyna się krótki ...

Sezon od: 01.11 do 31.03

Skutery sportowe i górskie. Nowe modele 2013! Arctic Cat HCR M8, Firecat, Crossfire i wiele innych.

Referencja

 • obr

  Ze względu na konkurencyjność cenową, indywidualne podejście do klienta, bezpieczeństwo, jakość sprzętu jakim dysponu ... więcej »

  Agnieszka Dróżdż - Dyrektor Zarządzający

 • obr

  Firma wywiązała się ze swoich zobowiązań bez zastrzeżeń, a poszczególne punkty programu zostały wykonane z najwyższą ... więcej »

  Marek Chrobak - Prezes Oddziału Rzeszów

 • obr

  W imieniu firmy CB S.A oraz klientów naszej firmy, którzy uczestniczyli w wyprawie off-road 4x4 na Ukrainę, chciałbym ... więcej »

  Patrycja Gralla - Kierownik Działu Marketingu i Zakupów

 • obr

  Do atutów firmy należy zindywidualizowane podejście do klienta, łatwość kontaktu i elastyczność na etapie przygotowań ... więcej »

  Radek Puchalski - Key Account Manager

 • obr

  Impreza była bardzo udana i dostarczyła niezapomnianych wrażeń, emocji wszystkim uczestnikom. Firma FunSail jest godn ... więcej »

  Grzegorz Okińczyc - Dyrektor Oddziału w Jeleniej Górze i Legnicy

 • obr

  Kreatywność, terminowość i rzetelność to dla firmy priorytety. Polecamy FunSail jako wiarygodnego partnera. więcej »

  Rafał Musiał - Dyrektor Regionu NW

Zimowe warsztaty fotograficzne - imprezy firmowe

Impreza integracyjna z aparatem w ręku? Czemu nie... Zapraszamy na warsztaty z tajnik fotografii, gdzie uczestnicy zapoznają się z techniką robienia dobrych zdjęć, a przy okazji spędzą miło czas integrując się w przyjemnych i ciekawych miejscach. Atrakcje zimowe na imprezy firmowe w górach. Najlepsze atrakcje zimowe


Warsztaty fotograficzne są ciekawą propozycją dla osób, które chcą zdobyć trochę wiedzy na temat technik fotografii. Wspaniała zabawa w plenerze. Uczestnicy poznają jak komponować zdjęcia, jak pracować ze sprzętem w różnych warunkach oświetlenia, jak obsługiwać własny aparat.

Uczestnicy imprezy mogą pracować na własnym sprzęcie lub na sprzęcie przez nas wypożyczonym. Do dyspozycji oferujemy także drukarki do uwiecznienia najlepszych ujęć oraz obsługę zawodowego fotografa – instruktora. Na życzenie możemy zaangażować zawodowe modelki. Warsztaty fotograficzne jesteśmy w stanie zorganizować w każdym miejscu na świecie.
 

 

Obecnie aparat fotograficzny posiada niemal każdy lecz nie zawsze umiemy wykorzystywać jego właściwości. Z pomocą przychodzą nasze warsztaty fotograficzne. Zajęcia podzielone są na część teoretyczną i praktyczną. Podczas warsztatów rozpoczynamy od podstawowych elementów dotyczących fotografowania - różne rodzaje obiektywów, czas otwarcia migawki, przesłony i ich wykorzystywanie. Ponadto omawiane są tematy związane z kadrowaniem oraz wykorzystaniem światła i cienia.
Cześć praktyczna odbywa się w plenerze. Uczestnicy fotografują wybrane przez siebie obiekty, zdarzenia. Wykonywane zdjęcia można podczas imprezy omawiać z instruktorem, który udziela cennych wskazówek. Zakończenie imprezy to projekcja multimedialna zdjęć uczestników.


 

Warsztaty odbywają się na bazie sprzętu uczestników lub sprzęcie wypożyczonym. Warsztaty prowadzone są przez profesjonalnego fotografa i zajmującego się fotografią reporterską, ślubną, reklamową i modową.

Warsztaty fotograficzne to dobra zabawa połączona z praktyczną wiedzą, z której korzystamy bardzo często, angażuje jednocześnie do działania duże grupy oraz pozostawia doskonałą pamiątkę.

 

 

Podczas zabaw z aparatem możemy zaproponować jako dodatkowe atrakcje skutery śnieżne, icekarting, sportowe rozgrywki - hokej, golf, siatkówka, piłka nożna.

Atrakcje zimowe na imprezy firmowe w górach

Warsztaty fotograficzne możemy także wpleść w zajęcia team buildingowe, gdzie jednym ze scenariuszy jest przykładowo przygotowanie przez grupę reportażu z imprezy sportowej. Grupa dzieli się zadaniami. Część uczestników przygotowuje materiał filmowo - zdjęciowy, część teksty reportażu, część osób natomiast wciela się w bohaterów sportowych zawodów. Nasza zimowe atrakcje ciesza sie od wielu lat duzym powodzeniem. Zapraszamy 


Lokalizacja: Wisła, Zakopane, Ustrzyki Dolne, Białka Tatrz., Szczyrk, Istebna, Baligród, Zawoja, Kraków, Krynica Zdrój, Piwniczna, Wierchomla, Tylicz

Filmy

Więcej

Zaufali nam

 • Oracle
 • Frito Lay
 • Unilever
 • Allianz
 • Grupa Żywiec

Galeria zdjęć

Galeria zdjęć
Więcej galeri

Nasz sprzęt

 • Skutery Arctic Cat

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. Jazda w puchu, możliwość podszkolenia swoich umiejętności, skoki na skuterach dla wytrwałych.

 • Skutery górskie HRC

  Tylko u nas najnowsze modele 2013 Arctic Cat m8 i T570. Zapraszamy na wyprawy skuterami po głębokim śniegu. 

 • Quady Arctic Cat

  Quady Arctic Cat. Wszystkie quady z wyciągarkami, gniazdo zapalniczki. Super wygodne i mocne quady

 • Pontony Snow Rafting

  Snowrafting. Super atrakcja zimowa podczas imprez zimowych. Pontony 8 osobowe

 • Pojazdy Gasiennicowe 17 osob

  Wspaniała górska zimowa atrakcja. Hagglunds Volvo bv206. Pojazd gąsiennicowy. Szczególnie polecany podczas zimowych imprez. Jeżdzi po wszystkim oraz plywa ! 

 • Ratrak 10 osob. Jedyny w Polsce

  Super atrakcja zimowa. jedyny w Polsce ratrak do przewozu klientów. Z nami dojedziesz na szczyt !

 • Samochody terenowe Land Rover

  Samochody terenowe Land Rover Discovery I, Discovery II, Defender 110, Defender 130. 26 samochodów na letnie atrakcje w górach i zimowe eventy w górach

NASI PARTNERZY